Body Control Pilates treniruotės

jurate
Jūratė Šereikytė
Body Control Pilates® Asociacijos narė
Body Control Pilates® sertifikuota mokytoja
Europos fizinių pratimų profesionalų registro (EREP’s) narė
Kontaktinis telefonas: +370 616 88336
manofoto
Aivaras Šostakas
Body Control Pilates® Asociacijos narys
Body Control Pilates® sertifikuotas mokytojas
Europos fizinių pratimų profesionalų registro (EREP’s) narys
Kontaktinis telefonas: +370 628 77777

Body Control Pilates

BCP tai Londone esančios, vienos garsiausių pasaulyje Pilates metodo mokyklos sukurta kūno tobulinimo programa.”Tiktai protas sukuria kūną” – sakė J. Pilates.

Kodėl verta rinktis Body Control Pilates?

Pagrindinis BCP principas – leisti, kad kuo daugiau žmonių patirtų Pilates metodo naudą per saugų, veiksmingą ir kokybišką mokymą. Reikia žinoti, kad bet kuris žmogus, neturintis pakankamo fizinio pasirengimo ir mėginantis atlikti klasikinius pilates pratimus, rizikuoja patirti rimtus sužalojimus.

BCP metodas pratimų moko laipsniškai, pamažu siekiant stipraus kūno centro, jėgos, lankstumo, mobilumo, stabilumo ir ištvermės savybių, kurios būtinos atlikti sudėtingesnius Pilates pratimus. Tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies-kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę, sužadinti organizmo atkuriamąsias reakcijas. Nei viena kita kūno tobulinimo sistema negali pasigirti tokiu saugiu ir laipsnišku mokymu kaip BCP.

BCP kūno tobulinimo programa naudojasi daugelis garsių aktorių, sportininkų, politikų visame pasaulyje. Londono Karališkojo baleto šokėjai jau keletas metų turi privalomus BCP užsiėmimus.

Šiandiena pasaulyje yra daug pilates mokyklų, ruošiančių profesionalius pilates mokytojus. Tačiau pasitikėjimas BCP mokykla ir jos mokytojais yra toks didžiulis, kad Jungtinėje Karalystėje (UK) BCP užsiėmimus šeimos gydytojai gali rekomenduoti savo pacientams, tik šios mokyklos užsiėmimus apmoka ligonių kasos. Užsiėmimai taip pat įtraukti į privalomąją bendrojo lavinimo mokyklų programą.

Ši mokykla bendradarbiaudama su garsiausiais pasaulio anatomais, mokslininkais ir medikais ruošia savo mokytojus, vadovaujamasi itin griežtais atrankos kriterijais, mokomasi ne vienerius metus ir įgijus BCP mokytojo licenciją tobulėjimas tęsiasi visą gyvenimą.

BCP mokytojams suteikiama maksimali mokymo kokybė, todėl baigę šią mokyklą visi mokytojai iškart tampa Europos Fizinių Pratimų Profesionalų Registro nariais (EREP‘s).

UAB “Sporto klubų sistema”

Įmonės kodas: 300029421
PVM kodas: LT100001067918
Mindaugo g. 14b LT-03225 Vilnius
+370 5 2659191
info@fitlife.lt

 

Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke
LT587044060004474246

Duomenų tvarkymo taisyklės

Partneriai