FITLIFE Workouts

 

Fitlife_workouts KAS TAI? Tai privačios grupinės arba individualios treniruotės, kurių metu Jums bus parinkti puikiai subalansuoti funkciniai pratimai, parodyta pratimų atlikimo technika. Būsite prižiūrimi asmeninio trenerio visos treniruotės metu. Užsiėmimai tinka ir paaugliams, nes kompetentingi treneriai parinks tinkamus pratimus ir reikalingą krūvį pagal paauglio fizinę būklę ir savijautą.

KUR? Kūno kultūros ir sporto klube FITLIFE įkūrėme atskirą treniruočių zoną, skirtą tik treniruotėms prižiūrint specialistui. Šioje zonoje rasite moderniausius ir geriausius TECHNOGYM treniruoklius, specialią sąnarių amortizaciją mažinančią dangą bei kitus kokybiškai treniruotei skirtus įrankius (gumas, lazdas, suolelius, dėžes, skersinius, lygiagretes, virves, svarmenis).

KODĖL TAI? Mūsų turima įranga, trenerių išsilavinimas ir kompetencija leidžia teikti tokias sveikatingumo paslaugas vienoje vietoje, kurių niekur kitur Lietuvoje nerasite. Per 15 metų sukaupta patirtis leidžia kiekvieną asmeninę treniruotę pritaikyti prie skirtingų kiekvieno žmogaus poreikių (svorio metimas, svorio auginimas, stuburo/sąnarių problemos, lankstumas, jėga, ištvermė, koordinacija, greitis, raumenų masė ir kt.). Visa tai galima pasiekti pasitelkiant į pagalbą ir specialius Body Control Pilates treniruoklius.

TRUKMĖ. Treniruotės trunka apie 60 min. + apšilimas ir tempimo pratimai.

PRINCIPAS. Kiekvienos dienos treniruotės skiriasi. Treniruotės vyksta rato principu, kai pratimai atliekami po vieną paeiliui ir pabaigus kartojami iš naujo (treniruotės metu galima keisti svorius ir pakartojimų skaičių). Užsiėmimo pabaigoje atliekami tempimo ir mobilizavimo pratimai.

REGISTRACIJA +370 5 265 9191

UAB “Sporto klubų sistema”

Įmonės kodas: 300029421
PVM kodas: LT100001067918
Mindaugo g. 14b LT-03225 Vilnius
+370 5 2659191
info@fitlife.lt

 

Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke
LT587044060004474246

Duomenų tvarkymo taisyklės

Partneriai