Apie mus

Įkūrėme šį sporto klubą, nes žinome, jog norite gyventi sveikai, būti žvalūs, mėgstate gerai leisti laiką. Taip pat žinome, kad dažnas iš Jūsų dar nė karto nebuvote sporto klube. Nesistebime tuo: Jums atsibodo nuolat brukamos grožio formulės, o bandžiusiems sportuoti netiko personalas ar tranki muzika sporto salėje. Taip pat gali būti, jog manote, kad sportuoti Jūsų amžiaus žmogui – jau nebemadinga.

Tačiau Jūs vis tiek norite gyventi sveikai. Visi to norime. Todėl ir įkūrėme kitokį sporto klubą,kuris suprojektuotas taip, kad mes galime ypatingą dėmesį skirti kiekvienam iš Jūsų. Nenorime apstulbinti Jūsų naujais treniruokliais, specialia salės danga, erdviomis rūbinėmis, patogiomis ir didelėmis persirengimo spintelėmis, švaria ir estetiška aplinka. Mes manome, kad tai – ne privalumas, o būtinybė.

Mums nesvarbu, kiek Jums metų. Svarbu, kad mūsų personalui ne aštuoniolika, todėl galime pasiūlyti profesionalias žinias bei aptarnavimą, individualiai atsižvelgiame į kiekvieno, studento ar ypač laukiamo vyresnio amžiaus žmogaus norus ir pageidavimus. Per kelis mėnesius pataisysime tai, ką gadinote metų metus – Jūsų sveikatą!

Gerai suprantame, jog užsiauginti raumenis – ne visų Jūsų pagrindinis tikslas. Jūs ir patys žinote, kad fizinis aktyvumas, režimas, padeda planuoti dieną bei nuteikia darbui. Jūs tą dieną dirbsite geriau, reiškia ir uždirbsite daugiau.

Todėl jau nuo 6.30 ryto kviečiame užeiti į “FitLife”. Pačiame Vilniaus centre, senamiestyje,  Mindaugo gatvėje įsikūrusį sporto klubą, kurį Jūs pasieksite be jokių spūsčių gatvėse, išgersite tikrai geros, specialiai mūsų klubui gaminamos itališkos kavos, kurią jau įvertino kavos gurmanai. Išliesite kelis prakaito lašus sportuodami salėje, po to pirtis, dušas…  ir Jūs žvalus keliaujate į darbą. Jau prie durų sutiktas žiovaujantis kolega būtinai paklaus, kas Jums? Atsakysite, jog tiesiog esate sveikas, todėl geros nuotaikos ir šypsotės jam.

Laukiame Jūsų ir po darbo ar net pietų pertraukos metu. Geriau išgerti sveiką, gerai subalansuotą kokteilį, nei darbo vietoje suvalgyti greito maisto užkandį. Subalansuotas kokteilis, tai ne tik sveikata, bet ir mažesnės išlaidos Jūsų kišenei. Šviežios ką tik išspaustos apelsinų, greipfrutų, morkų, obuolių sultys atgaivins Jus. Taip pat galėsite pasimėgauti mūsų patentuota “FitLife” kava, kuri atrenkama iš kelių rušių pupelių ir gabenama tiesiai iš Italijos.

UAB “Sporto klubų sistema”

Įmonės kodas: 300029421
PVM kodas: LT100001067918
Mindaugo g. 14b LT-03225 Vilnius
+370 5 2659191
info@fitlife.lt

 

Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke
LT587044060004474246

Duomenų tvarkymo taisyklės

Partneriai